Мета

Національний Форум надає Грант Національного Форуму Органічна Україна найкращому проекту, який планує втілитися в 2015 році та відповідає меті Форуму – «Стратегічне планування розвитку органічного ринку України»

Зібрані кошти від продажу квитків на виставку наповнюють фонд нагороди конкурсу, щодо визначення найкращого проекту стратегічного розвитку органічного ринку України.

 

Купуючи квиток на виставку, ви заповнюєте невелике опитування, яке допоможе краще зрозуміти вас – споживача органічних продуктів, та зробити вам найкращу пропозицію.

 

Конкурс проходитиме серед всіх учасників виставки. Ваші голоси, за один чи інший проект, збираються протягом всієї виставки.

 

В кінці, ми вручемо нагороду органічному оператору, який, на думку відвідувачів форуму, представив найкращий проект по стратегічному плануванню розвитку внутрішнього органічного ринку в Україні.

 

Умови участі

У Гранті можуть взяти участь учасники, які готові представити учасникам Форуму проект розвитку свого органічного товару чи послуги на органічному ринку.

Проекти мають реалізовуватися виключно на території України.

Кожен може подавати тільки одну заявку.

Проектна заявка на участь у конкурсі для загального розгляду висвітлюватиметься тільки в день Форуму і тільки у вигляді назви проекту. Всю інформацію, яку учасник вважає за потрібне висвітлює на протязі двох хвилин у блоці «Пропозиція» в кінці кожної панельної дискусії.

Заявку потрібно надіслати в електронній формі на адресу forum@organicukraine.org.ua або заповнити на сайті.
Розглядаються виключно ті проектні заявки, які в електронному вигляді надійшли до 26 лютого 2015 року організаторам Форуму на вказану електронну адресу.

 

Прийняти участь

Для участі у гранді надішліть заявку